Begijnhof hotel

 ****

Tervuursevest , in Leuven - 3000 - Leuven - BelgiëToon kaart


Romantisch Wellnessweekend in Leuven

Inclusief 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer inclusief Amerikaans ontbijt (buffet), 1 toegang spa per persoon, 1 Begijnbiertje in de tuinen van het hotel per persoon, 1 wandelkaart met bezienswaardigheden van Leuven per persoon

Prijzen en beschikbaarheid

1Selecteer uw aankomstdatum (Klik om uw aankomstdatum te selecteren)

  • Aankomstdatum
  • Beschikbaar
  • Niet beschikbaar

2Selecteer de duur van uw verblijf

Aankomstdatum: vrijdag 17 februari 2012

3Aantal personen

Programma van uw verblijf

Ons voordeel : u heeft de mogelijkheid de dag en het tijdstip van uw activiteiten te wijzigen met de hotelier.
 
Dag 1
  • 1 Begijnbiertje in de tuinen van het hotel
per persoon
  • Locatie : ter plaatse
  • 1 wandelkaart met bezienswaardigheden van Leuven
per persoon
  • Locatie : ter plaatse
  • 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer
 
Dag 2
  • Amerikaans ontbijt (buffet)
  • 1 toegang spa
sauna per persoon
  • Locatie : ter plaatse

Uw kamer

Standaard tweepersoons kamer

Kamerfaciliteiten

  • Air conditioning
  • Kluisje
  • Koffie en thee tot beschikking
  • Niet roken
  • Strijkijzer en strijkplank
  • Kabel/ Satelliet
  • Wekkerradio
  • Douche
  • Bad
  • Toiletartikelen
  • Föhn
  • Scheerpunt
  • Internetverbinding
  • Wifi (gratis)
  • Bureauhoek
  • Telefoon

Ontbijt

Ontbijt Amerikaans
  • Ontbijt Buffet
  • Room service mogelijk
  • Samenstelling : Warme dranken, Cornflakes, Champagne, Kazen, Vleesbeleg, Cottage cheese, Croissants, Eieren, Vruchtensap, Vruchten, Jam, honing, boter, Gebakjes, Broodjes, Yoghurt
Dagen en uren van de dienst
  • Van maandag tot vrijdag van 7u00 tot 10u00
  • Van zaterdag tot zondag van 7u30 tot 10u30
  • Hotel 4 sterren
  • 70 kamers

Beschrijving

Aan de rand van de Leuvense binnenstad ligt het luxueuze Begijnhof Hotel****. We bezoeken het hotel op een doordeweekse voorjaarsdag en van stress of drukte is geen enkele sprake. De enige zakenman die we ontdekken, zit rustig zijn krant te lezen op het teakhouten terras in de weelderige tuin. Deze tuin biedt een prachtig zicht op de pittoreske huisjes van het 13de eeuwse begijnhof dat naast het hotel ligt. De rust die er heerst is opvallend, zeker als je weet dat het hotel dichtbij de drukke Leuvense ring en het bruisende stadscentrum ligt. Het Begijnhof Hotel werd 16 jaar geleden nieuw gebouwd door de Leuvense horecafamilie Claessens. De lobby oogt chic met lederen zetels en een vloer in marmer. In de aangrenzende bar met wintertuin ligt een warm rood tapijt. De bar is dagelijks geopend vanaf 14 uur en je kunt er terecht voor een drankje en eenvoudige gerechten zoals een croque monsieur of spaghetti. Voor wie uitgebreider wenst te dineren, is er de naast het hotel gelegen Faculty Club (gesloten op zaterdag en zondag), een vergadercentrum in een historisch kader dat ondermeer een Frans georiënteerd à la carte-restaurant herbergt. Al kan je natuurlijk ook opteren voor een van de vele restaurants die Leuven rijk is. Vanuit het hotel wandel je in 10 minuten naar het hartje van de stad. Het hotel herbergt 70 moderne kamers met alle voorzieningen die je van een 4-sterren hotel mag verwachten: TV, telefoon, draadloos internet, koffie- en theefaciliteiten, schilderijtje aan de muur, broekpers en een aparte badkamer met bad, douche en badproducten. De kamerinrichting is klassiek-modern met een Engels tintje. Op de bovenste etage van het hotel vinden we nog een kleine sauna en een fitnessruimte met 3 apparaten, voorzieningen waarvan je met de weekendeal gratis gebruik kan maken. 's Morgens wordt het ontbijt geserveerd in het uit de 13e eeuw daterende karrenhuis, dat volledig werd gerestaureerd en naadloos aansluit bij de eeuwenoude gebouwen van de eerder genoemde Faculty Club. Via een korte glazen doorgang is deze ontbijtzaal met het hotel verbonden. In het karrenhuis hangt nog de sfeer van weleer met oude meesters aan de muur en een hoog plafond met balken tot in de nok. Het ontbijtbuffet dat er geserveerd wordt is dan weer helemaal van deze tijd. Een zeer uitgebreid buffet met ondermeer gerookte zalm en diverse eibereidingen.

Beoordelingen  rating 8,5/10

Meer informatie

Faciliteiten Bekijk de faciliteiten

Hotelvoorwaarden Bekijk de hotelvoorwaarden

Activiteiten ter plaatse Meer informatie

Bekijk aanbiedingen

Weekend in Leuven (2 nachten)

Weekend in Leuven (2 nachten)
Inclusief 2 overnachtingen in een standaard tweepersoons kamer inclusief Amerikaans ontbijt (buffet),
€84,95/pers.
€169 voor 2 pers.
Meer informatie

Culinair weekend in Leuven

Culinair weekend in Leuven
Inclusief 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer inclusief Amerikaans ontbijt (buffet), 1 diner 3 gangen per persoon, 1 stadsplan met wandelroutes
€95,00/pers.
€190 voor 2 pers.
Meer informatie

* Prijs incl. BTW per persoon en voor de duur aangegeven in het aanbod (korting inbegrepen indien van toepassing), "vanaf", op basis van een minimale bezetting van twee personen, en op bepaalde data. Om te profiteren van deze aanbieding, is het mogelijk dat een minimaal aantal overnachtingen vereist is. Het aanbod is onderworpen aan voorwaarden die staan omschreven in de gedetailleerde omschrijving, en geldig onder voorbehoud van beschikbaarheid.

** Referentieprijs gecommuniceerd door het hotel

*** Maximale kortingspercentage, vanaf, berekend vanaf het referentietarief gecommuniceerd door het hotel, op basis van één overnachting met bezetting van twee personen, op bepaalde data, naar bepaalde bestemmingen en in bepaalde hotels. Om te profiteren van deze aanbieding, is het mogelijk dat een minimaal aantal overnachtingen vereist is. Het aanbod is onderworpen aan voorwaarden die staan omschreven in de gedetailleerde omschrijving, en geldig onder voorbehoud van beschikbaarheid. Onze pictogrammen en afbeeldingen die worden gebruikt voor onze promotionele banners zijn illustratief en niet contractueel.