Hôtel des Princes
3 sterren

Rue de Boigne, in  Chambéry (73) , 73000 , Rhone Alpes, Frankrijk

Sfeervol weekend in het centrum van Chambéry

Het 3-sterren Hôtel des Princes heeft een bevoorrechte ligging in het centrum van Chambéry, in een historische en culturele omgeving. Het tot een sfeervol hotel gerenoveerde voormalige klooster is de juiste plaats voor een rustgevend en ontspannen verblijf in een warme omgeving.

Het hotel beschikt over 45 comfortabele en volledig uitgeruste kamers. De rustgevende mooie kamers in vrolijke kleuren zijn erop ingericht om weer op adem te komen. Elke kamer heeft een ander thema zodat iedere overnachting een verrassing is.

De uiterst behaaglijke salon-bar van het hotel ontfermt zich over u tijdens ogenblikken van ontspanning, of het nu is om te lezen of om iets te drinken.

De oude straten en historische gebouwen van Chambéry maken de oude stad tot een van de meest interessante historische buurten in Frankrijk. Voor wat natuur betreft ligt Chambéry in de omgeving van Europa's meest vooraanstaande skigebieden, Lac du Bourget (het grootste natuurlijke meer van Frankrijk) en het mooie Lac d'Aiguebelette. De stad vormt de "toegangspoort" tot de regionale natuurparken van Chartreuse en Les Bauges en het Nationaal Park van de Vanoise. In de stad kunt u, als u dat wilt, niet minder dan 5 musea bezichtigen, evenals het historische centrum dat u zal laten wegdromen over de ridders, prinsessen en prinsen die vroeger binnen deze muren woonden.

Een verblijf vol cultuur of natuur, vlakbij de Alpen, dat u niet mag missen!

Details van het weekend

Terug naar boven
Wens je een activiteit of het tijdstip ervan te wijzigen?
Je kan contact opnemen met de hotelier tijdens de boeking.

1 klantbeoordelingen over Hôtel des Princes

Terug naar boven
8,7
Fantastisch
  • Ontvangst9
  • Comfort9
  • Netheid10
  • Maaltijden8
  • Ligging8
  • Prijs/kwaliteit verhouding8
De meest nuttige beoordeling van 1 klantbeoordelingen
Jean-Guillaume Istres
Datum van het verblijf:jan 2012
Ligging:Partners
  • Le petit déjeuner servit au lit est presque parfait. Il manque le miel et le chocolat... Le personnel est vraiment gentil. L'hotel est situé près de tous les restos de Chambéry.
  • Ascenseur trop petit. Pas assez de chaine télé. La moquette n'est vraiment pas pratique pour les valises...
8,7
Fantastisch
  • Ontvangst
  • Comfort
  • Netheid
  • Maaltijden
  • Ligging
  • Prijs/kwaliteit verhouding
Datum niet beschikbaar dialog.close

Sorry, er is geen beschikbaarheid meer op deze datum.

Wilt u uw aankomst datum aanpassen?

Weekendesk heeft deze aanbieding speciaal voor u geselecteerd! Kortingspercentage*** berekend op basis van het referentietarief van ***€**