Weekend in Brussel (2 nachten)

Het 4-sterren NH du Grand Sablon is ideaal gelegen aan een van de mooiste pleinen in het hart van Brussel. De Sablon is een jaar door sfeervol dankzij de rijke antiekzaken en kunstgalerijen. Bovendien wordt de wereld-beroemde weekend-antiekmarkt gehouden op de Place du Grand Sablon, vlak voor het hotel. Het hotel ligt op 5 minuten loopafstand van het nieuwe congrescentrum "Het Plein" en op 200 meter van het Centraal Station en 11 km van de Brussels International Airport. In restaurant "Il Cortile" wordt u ontvangen in een rustige en ontspannen sfeer, en kunt u genieten van traditionele Italiaanse gerechten bereid door de chef-kok. Alle gerechten bevatten natuurlijke en verse producten die rechtstreeks geïmporteerd zijn uit Italië en gepresenteerd worden op een elegante manier.De kamers van het NH Hotel du Grand Sablon zijn voorzien of kunnen worden voorzien van state-of-the-art audio-en visuele apparatuur.Ook een Business Center staat tot uw beschikking met gratis internet gedurende 15 minuten.Alle kamers in het NH du Grand Sablon zijn ingericht in een klassieke Italiaanse stijl en zijn voorzien van moderne gemakken, kamers onder andere hebben een eigen badkamer met douche / bad en föhn, satelliet-en pay-tv, minibar, videorecorder, internet, kluis, directe lijn en individueel airconditioning. Een deel van de kamers is in 2008 volledig vernieuwd in de moderne NH Stijl.

Details van het weekend

Terug naar boven
Wens je een activiteit of het tijdstip ervan te wijzigen?
Je kan contact opnemen met de hotelier tijdens de boeking.

2 klantbeoordelingen over NH Hotel du Grand Sablon

Terug naar boven
8,3
Heel goed
  • Ontvangst7,9
  • Comfort7,9
  • Netheid8,7
  • Maaltijden8,8
  • Ligging9,3
  • Prijs/kwaliteit verhouding8,6
De meest nuttige beoordeling van 2 klantbeoordelingen
michael brie sur marne
Datum van het verblijf:feb 2012
Ligging:Partners
  • Disposait de la carte de la ville. Ménage parfait. Petits déjeuners parfaits
  • Suggestion des choses à visiter, et des restaurants fréquentables par tranche de budget
10
Onvergetelijk
  • Ontvangst
  • Comfort
  • Netheid
  • Maaltijden
  • Ligging
  • Prijs/kwaliteit verhouding

Hotelvoorwaarden NH Hotel du Grand Sablon

Te doen in de buurt van het hotel NH Hotel du Grand Sablon

Terug naar boven

Je bestemming: Brussel

Een weekendje Brussel? De Europese hoofdstad heeft veel te bieden! Cultuur genieten in het Magritte Museum, het Atomium of toch gewoon lekker wandelen naar de Grote Markt en Belgische chocolade snoepen. Een weekend in Brussel is altijd de moeite waard!

Ter plaatse: Restaurant, Bar, Gratis internet, Keuken (Gastronomisch, Italiaans), receptie 24 uur, Wi-Fi , parkeerplaats, In de omgeving: Museums, Brussel verkennen

Datum niet beschikbaar dialog.close

Sorry, er is geen beschikbaarheid meer op deze datum.

Wilt u uw aankomst datum aanpassen?

Weekendesk heeft deze aanbieding speciaal voor u geselecteerd! Kortingspercentage*** berekend op basis van het referentietarief van ***€**