Hotel2G
3 sterren

Place du Marché, in  Saint-Hubert , 6870, Ardennen, België

Culinair weekend in de Ardennen

Aangeraden door Weekendesk
  • Ligging is perfect om omgeving te verkennen
  • Verhouding prijs/kwaliteit is perfect
Goed om weten
  • Openbare parkeerplaats (Gratis)
  • Fietshuur mogelijk

De Ardennen hebben heel wat te bieden: groene bossen, zuivere lucht, pittoreske dorpjes, culinaire specialiteiten en vooral veel rust. Redenen genoeg voor het Vlaamse koppel Wim Van den Eynde en Elke Van Buggenhout om naar Saint-Hubert te trekken, een dorp in de zuidelijke punt van de Belgische driehoek. Daar baten zij Hotel 2G uit, een etablissement zonder sterallures maar met een authentiek Ardeens karakter.
Het interieur van de hotelbar en het restaurant ademt gezelligheid, denk aan een haardvuur, houten elementen, vasttapijt en rustieke meubels met zachte stoffen. Na een lange wandeling is dit de plek waar je graag wil zijn voor een aperitiefje, gevolgd door een smakelijke gastronomische maaltijd. Saint-Hubert is de Europese hoofdstad van de jacht, dus in het juiste seizoen kun je hier vast en zeker kiezen voor een klassiek wildgerecht. 
De achttien kamers van Hotel 2G zijn eenvoudig maar voorzien van alle noodzakelijke comfort; er is tv en een badkamer met bad of douche en een haardroger. Net als in de gemeenschappelijke ruimtes, heerst in de kamers de sfeer van het verleden, met ondermeer bloemetjesmotieven op het linnen op de bedden.
Niet alleen de nostalgische inrichting maar ook de relatief kleine capaciteit van dit hotel garanderen gezelligheid en persoonlijke aandacht voor de gasten. Voor de tweetalige uitbaters is geen moeite teveel om aan ieders wensen tegemoet te komen. 

Details van het weekend

Terug naar boven
Wens je een activiteit of het tijdstip ervan te wijzigen?
Je kan contact opnemen met de hotelier tijdens de boeking.

27 klantbeoordelingen over Hotel2G

Terug naar boven
7,8
Goed
  • Ontvangst7,6
  • Comfort7,5
  • Netheid8,3
  • Maaltijden8,1
  • Ligging7,9
  • Prijs/kwaliteit verhouding8,1
De meest nuttige beoordeling van 27 klantbeoordelingen
WALBERS BRUXELLES
Datum van het verblijf:mei 2012
Ligging:Partners
  • tres belle salle de bain. decouverte de la region
  • accueil, deco, buffet pt déjeuner, plus de choix pour le diner.
6,2
Aangenaam
  • Ontvangst
  • Comfort
  • Netheid
  • Maaltijden
  • Ligging
  • Prijs/kwaliteit verhouding

De andere weekends van dit hotel weergeven

Terug naar boven
120* p.p.
240,00 € voor 2 pers
-36%
Early booking: Weekend in de Belgische Ardennen (3 nachten voor de prijs van 2)
  • 3 overnachtingen in een standaard tweepersoons kamer
  • Continentaal ontbijt (buffet)
  • 3 diners 4 gangen per persoon
120* p.p.
240,00 € voor 2 pers
Culinair weekend (2 overnachtingen)
  • 2 overnachtingen in een standaard tweepersoons kamer
  • Continentaal ontbijt (buffet)
  • 2 diners 4 gangen per persoon
De 1 andere weekends van dit hotel weergeven
Datum niet beschikbaar dialog.close

Sorry, er is geen beschikbaarheid meer op deze datum.

Wilt u uw aankomst datum aanpassen?

Weekendesk heeft deze aanbieding speciaal voor u geselecteerd! Kortingspercentage*** berekend op basis van het referentietarief van ***€**