Silken Berlaymont Brussels
4 sterren

Boulevard Charlemagne , in  Brussel , 1000, Brussel, België

Weekend in Brussel

Aangeraden door Weekendesk
  • De 450 fotografische kunstwerken
  • Happy Hour in The News bar
  • Twintig koffiesoorten in het Jacqmotte Coffee House
Goed om weten
  • Privé parking tegen betaling beschikbaar
  • Draadloos internet tegen betaling op kamer
  • Fietsen te huur

Geniet van een luxe verblijf in het viersterren hotel Silken Berlaymont Brussels. Dit designhotel ligt op een rustige locatie in het hart van de Europese wijk. Via het, op vijf minuten wandelafstand gelegen, metrostation bereik je eenvoudig het gezellige centrum van Brussel.

In het restaurant L´Objectif geniet je in de eerste plaats van uitstekende gerechten, maar ook zeker van het uitzicht op de tuin. Het restaurant is voor de lunch en het diner geopend. In The News Bar en Jacqmotte Coffee House vind je uitgebreide mogelijkheden op het gebied van tapas, snacks, gebak, koffie en drankjes.

Ontspanning verzekerd je in Relax Spa van het hotel: sauna, Whirlpool, ten fitnesscentrum. Deze faciliteiten van het hotel SilkenBerlaymont zijn tegen de prijs van 10€ per persoon per dag beschikbaar.

Details van het weekend

Terug naar boven
Wens je een activiteit of het tijdstip ervan te wijzigen?
Je kan contact opnemen met de hotelier tijdens de boeking.

89 klantbeoordelingen over Silken Berlaymont Brussels

Terug naar boven
8,3
Heel goed
  • Ontvangst8,4
  • Comfort8,3
  • Netheid8,3
  • Maaltijden8,9
  • Ligging7,9
  • Prijs/kwaliteit verhouding8,4
De meest nuttige beoordeling van 89 klantbeoordelingen
Alice Marcq en Baroeul
Datum van het verblijf:mei 2012
Ligging:Partners
  • Accueil Spa Situation : accès facile au métro à 5 min du centre Petit-déjeuner très bien garni
  • La propreté : une chaussette sale en dessous du lit !! Le spa en fin de journée est aussi un peu sale
8,2
Heel goed
  • Ontvangst
  • Comfort
  • Netheid
  • Maaltijden
  • Ligging
  • Prijs/kwaliteit verhouding

Hotel faciliteiten Silken Berlaymont Brussels

Hotelvoorwaarden Silken Berlaymont Brussels

Te doen in de buurt van het hotel Silken Berlaymont Brussels

Terug naar boven

Je bestemming: Brussel

Een weekendje Brussel? De Europese hoofdstad heeft veel te bieden! Cultuur genieten in het Magritte Museum, het Atomium of toch gewoon lekker wandelen naar de Grote Markt en Belgische chocolade snoepen. Een weekend in Brussel is altijd de moeite waard!

Europese wijk - Toeristische trekpleisters: Grote Markt, Zavel, Beurs - Winkelen: Nieuwstraat, Shoppingcenter City2, Dansaertstraat, Louizalaan - Wandelroutes en excursies - Rommelmarkt op het Vossenplein - brocante en antiekwinkels - Bozar: het Paleis voor Schone Kunsten

De andere weekends van dit hotel weergeven

Terug naar boven
50* p.p.
99,00 € voor 2 pers
Weekend in Brussel
  • 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer
  • Ontbijt
50* p.p.
99,00 € voor 2 pers
Ontdekkingsweekend in Brussel
  • 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer
  • Ontbijt
  • Gratis parkeerplaats
  • Gratis Wifi
  • Toegang tot de spa per persoon
De 2 andere weekends van dit hotel weergeven
Datum niet beschikbaar dialog.close

Sorry, er is geen beschikbaarheid meer op deze datum.

Wilt u uw aankomst datum aanpassen?

Weekendesk heeft deze aanbieding speciaal voor u geselecteerd! Kortingspercentage*** berekend op basis van het referentietarief van ***€**