Fletcher Hotel Wolfheze ligt op een rustige locatie verscholen in de bossen en biedt een geweldig comfort en gemak. Je verblijft hier in een van de zeventig kamers die met een bijzonder stijlvol interieur zijn ingericht. Vanuit je kamer heb je een prachtig uitzicht op de bosrijke omgeving en dat zicht wordt nog indrukwekkender vanaf je eigen balkon.
Vanuit Fletcher Hotel Wolfheze heb je direct de gelegenheid om het bos in te wandelen. Het hotel bevindt zich namelijk in een eigen bosgebied van twintig hectare. In de verdere omgeving is het heerlijk om te fietsen. Bijvoorbeeld in Nationaal Park De Hoge Veluwe dat op fietsafstand gelegen is. Je kunt ook een leuk uitstapje maken naar Arnhem en het Nederlands Openluchtmuseum bezoeken of naar Burgers’ Zoo gaan.
In Brasserie De Paris kun je kennismaken met de authenticiteit van de Franse keuken. Naast het hotel grazen de Blaarkop runderen die onder meer het melk leveren en er is zelfs een bijenhotel dat garant staat voor een smaakvolle honing. In restaurant De Tuin van Wolfheze kun je op vrijdag en zaterdag in een sfeervolle omgeving van een driegangenkeuzemenu genieten. Er is een buitenterras waar het bij mooi weer heerlijk vertoeven is.
Er is een binnenzwembad aanwezig waar je baantjes kunt trekken om daarna op een van de ligstoelen te ontspannen en uit te kijken op de natuurrijke omgeving. Verder is een sauna, bosgolfbaan rond het hotel en een tennisbaan beschikbaar.
Adres
Wolfhezerweg 17
6874 AA Wolfheze, Gelderland, Nederland
(Op de kaart kijken)
op 100 km van luchthaven SCHIPHOL
op 2 km van treinstation Wolfheze
Tijdrooster
Aankomst:
15:00 - 23:00
Vertrek:
07:00 - 11:00
Algemene voorzieningen
Openbare parkeerplaats (Gratis)
Wifi beschikbaar
Bagageopslag
Voorzieningen
❤️ De meest populaire
Sauna
Binnenzwembad (verwarmd) (Gratis)
Terras
Restaurant(s)
Goed om te weten
Verhuur van fietsen en elektrische scooters
Elektrische scooters
Gratis parking
comfort Tweepersoonskamer met boszicht
Capaciteit: 3 volwassenen
1 tweepersoonsbed of 2 aparte bedden
25 m²
met boszicht
Gratis en onbeperkte Wifi
Bad
Balkon
ontbijt
Van zaterdag tot zondag van 7u30 tot 10u30
Van maandag tot vrijdag van 7u00 tot 10u00
We onderhandelden voor jou een verblijf met volgende voordelen
toegang tot de ontspanningsruimte
binnenzwembad, sauna
Elke dag
ter plaatse
Wandel- en fietsroutes
Dag 1
ter plaatse
Hotel Wolfheze wordt omringd door de bossen van de Veluwe. Een prachtige natuurrijke omgeving met veelzijdigheid welke uitnodigend werkt voor een actieve wandeling of fietstocht.