Ontdek het bruisende en multiculturele Antwerpen tijdens je verblijf in het driesterrenhotel Eden Hotel Antwerp. Het hotel is gelegen in de Diamantwijk, tussen het Diamantmuseum en Station Antwerpen-Centraal en dicht bij de Keyserlei, waar je verschillende winkels en restaurants kan vinden.
Deze stad heeft je veel te bieden. Op de Meir en in de prachtige Stadsfeestzaal vind je de grote winkels. De omgeving van de Nationalestraat staat in het teken van mode: hier vind je het interessante Modemuseum en verschillende kleine boetiekwinkeltjes. In het opkomende Eilandje vind je vele leuke barretjes en restaurants en hier heb je op het dak van het indrukwekkende MAS een mooi uitzicht op de hele stad.
Eden Hotel Antwerp biedt moderne kamers die in een mediterrane stijl zijn ingericht. Iedere ochtend kunt u gebruikmaken van een ontbijtbuffet, dat onder andere bestaat uit vers fruit, warme dranken en ontbijtgranen. De hele dag staat er koffie en thee voor u klaar in de ontbijtzaal. Ook kunt u vierentwintig uur terecht bij de receptie. Aarzel niet om informatie te vragen over toeristische bezienswaardigheden of culturele evenementen die plaatsvinden in de stad.
Hoogtepunten van het hotel
Privé parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 20 EUR)
Wifi beschikbaar
Bagageopslag
Terras
Sorry, we hebben momenteel geen aanbiedingen voor dit hotel.
Je kan in het onderstaande gedeelte hotels in de buurt bekijken of onze reisagenten bellen op: 03 808 56 66 (geen toeslag) ma.-vr. : 10.00 - 19.00 uur