Het geheel gerenoveerde 5-sterren Hotel Majestic Barrière ligt op korte afstand van het Palais des Festivals. Het hotel is een van de juweeltjes van de Côte d’Azur. U wordt er verwelkomd in een luxe omgeving waarin traditioneel en modern met elkaar samengaan.
Alle kamers beschikken over dezelfde rijkdom aan kleuren en mooie materialen, naar goede Franse traditie, en een zeldzaam goede service in de lijn van de "Leading Hotels of the World".
In het hotel vindt u drie restaurants: La Petite Maison de Nicole, Fouquet’s Cannes en het restaurant van het privéstrand. Daarnaast is er ook nog de Bar Galerie van Fouquet’s Cannes.
Hoogtepunten van het hotel
Wifi beschikbaar
Privé parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 45 EUR)
Bagageopslag
Pendelbus vliegveld (Gemiddelde kosten per dag: 100 EUR)
Terras
Buitenzwembad (verwarmd) geopend van januari tot december
Hammam
Spa
Sauna
Restaurant(s)
Sorry, we hebben momenteel geen aanbiedingen voor dit hotel.
Je kan in het onderstaande gedeelte hotels in de buurt bekijken of onze reisagenten bellen op: 03 808 56 66 (geen toeslag) ma.-vr. : 10.00 - 19.00 uur