Dit elegante, onlangs in een moderne stijl gerenoveerde hotel, blinkt uit in gastvrijheid, met zijn 199 kamers en suites, waar u zult worden vertroeteld door ons team. Het hotel heeft de typische sfeer van Cannes nagebootst: stralend bij dag, en schitterend bij nacht.
Ontdek de zonnige keuken in de twee restaurants: proef de subtiele smaken en combinaties van de World Cuisine in het "38 The Restaurant" of kies voor Mediterraanse en Libanese specialiteiten in het restaurant aan het privé-strand "La Croisette". Op elk moment van de dag bent u welkom in "Jane's Bar" voor een drankje met vrienden. Na een duik in de Middellandse Zee stelt het hotel u ligbedden, parasols en handdoeken ter beschikking om even heerlijk te ontspannen.
En tussen de blauwe hemel en de azuurblauwe zee, kunt u genieten van het prachtige groene natuurschoon.
In enkele minuten bevindt u zich op de mooiste en beste greens van de Franse Riviera.
Hoogtepunten van het hotel
Wifi beschikbaar
Openbare parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 28 EUR)
Bagageopslag
Restaurant(s)
Terras
Sorry, we hebben momenteel geen aanbiedingen voor dit hotel.
Je kan in het onderstaande gedeelte hotels in de buurt bekijken of onze reisagenten bellen op: 03 808 56 66 (geen toeslag) ma.-vr. : 10.00 - 19.00 uur