De appartementen van Aparthotel Shusski hebben een uitstekende ligging in Andorra, op slechts 20 meter van de kabelbaan naar de skipistes van Grandvalira, waardoor het een ideale accommodatie is voor skiërs.
Verblijf in een van de 28 appartementen, die van alles zijn voorzien om je verblijf tot een uitzonderlijke ervaring te maken. De comfortabele en moderne kamers bezorgen je een weekend van totale rust, dat verzekeren we je.
Na een dag in de prachtige Andorrese bergen is er niets beter dan ontspannen in de rustruimte van het hotel, genietend van de gezondheidsvoordelen van het Turkse bad of je laten verwennen door de bubbels in de jacuzzi.
Het hotel ligt aan de voet van de pistes van Funicamp en op 10 km van het skiresort Pal-Arinsal. In de omgeving vind je ook de bekende golfbaan Vall d'Ordino en het kuuroord Caldea, een oase van rust waar je de stress van de week kunt vergeten.
Durf een weekend vol emotie en avontuur te beleven!
Hoogtepunten van het hotel
Privé parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 18 EUR)
Wifi beschikbaar
Restaurant(s)
Sorry, we hebben momenteel geen aanbiedingen voor dit hotel.
Je kan in het onderstaande gedeelte hotels in de buurt bekijken of onze reisagenten bellen op: 03 808 56 66 (geen toeslag) ma.-vr. : 10.00 - 19.00 uur