Brussel ontdekken vanuit een prachtig hotel op de perfecte locatie? Kom dan naar het Hotel Barsey by Warwick dat tussen de luxe winkelstraat Louizalaan en de rand van het Bois de la Cambre is gevestigd. Je overnacht er in een schitterend ingerichte kamer met een interieurontwerp van de hand van de interieurarchitect Jacques Garcia. Zo treed je binnen op een decoratief tapijtwerk met warme kleuren en kijk je aan tegen een prachtige wandbekleding boven een marmeren vensterbank. Je loopt vanuit het hotel eenvoudig naar de leukste bezienswaardigheden. Zo bezoek je onder meer de Grote Markt en de antiekmarkt van de Zavel.
In het Hotel Barsey by Warwick geniet je in de ochtend in restaurant Barsey van een fantastisch uitgebreid ontbijt. Maak een keuze uit het ruime aanbod van ontbijtproducten van het ontbijtbuffet of bestel een a la carte ontbijt. . In de loungebar drink je daarna ontspannen een cocktail of ander drankje om zo de dag gezellig af te sluiten.
8.3/10
op 28BEOORDELINGEN
Wat we leuk vinden
Originele schilderijen
Neoklassieke- en Napoleonstijl
Zomerterras met stromende fontein
Waarom wachten op vakantie?
OvernachtingOntbijtActiviteiten
We hebben 4 aanbiedingen samengesteld voor Hotel Barsey by Warwick
Annuleren is gratis tot 2 dagen voor uw aankomst in het hotel
Vanaf210€*voor 2 personen
beoordelingen
8.3/10
op 28 BEOORDELINGEN
Meest recente beoordeling
De tram naar het centrum stopt haast voor de deur. De garage is fantastisch. Super veilig liftsysteem, ook vanuit de garage
Luc, 30 april 2019
Beoordelingen van gasten die in deze accommodatie verbleven
3 beoordelingen gesorteerd op
Datum
Score
luc
8.8/10
Week-end als koppel
30 April 2019
De tram naar het centrum stopt haast voor de deur. De garage is fantastisch. Super veilig liftsysteem, ook vanuit de garage
Ontbijt kon iets tijdiger worden bijgevuld, wel erg gevarieerd. Wel wat ouder hotel.
melvin van veen
10/10
11 March 2019
Deze klant heeft geen commentaar willen achterlaten
wilma
8.2/10
Weekend met vrienden
3 January 2019
De mooie, chique inrichting van het hotel, de sfeer en ambiance. Tramhalte voor de deur, die rechtstreeks naar het centrum rijdt.
Dat, toen wij eind van de middag aankwamen (Oudjaar) er aan de bar niet voor de hotelgasten geschonken werdin verband met het opzetten van de tafels als voorbereiding voor een groepsdiner die avond. We konden dus alleen maar in de hall zitten, zonder iets te drinken. Ook het ontbijt was zeer vreemd. (Nieuwjaarsochtend?). Er stond geen buffet klaar. Men moest aan tafel gaan zitten en dan werd een bord geserveerd met daarop
een plakje ham, een plakje zalm, een klein gebakken ei, en wat bladen sla
Beoordelingen
Ontvangst
8.7
Comfort
8.3
Netheid
8.5
Maaltijden
7.9
Ligging
8.1
Prijs/kwaliteit verhouding
8.4
Beoordelingen van gasten die in deze accommodatie verbleven
Alle commentaren zijn geschreven door klanten van Weekendesk die in dit hotel verbleven. Ze zijn doorgenomen door een externe partij die bepaalde kwaliteitsnormen hanteert uit respect voor de mening van onze klanten, of deze nu positief of negatief zijn. Wij berekenen een gemiddelde gebaseerd op de afgelopen 12 maanden.
Faciliteiten
Service
Receptie 24/7
Lift
Vrije tijd
Fitness centrum
Terras
Bar / Lounge
Tuin(en)
Hotel faciliteiten
Bagageopslag
Parkeerplaats
Privé parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 22 EUR)
Wifi
Wifi beschikbaar
Voorwaarden
Aankomstvanaf 15:00 voor 00:00
Vertrekvanaf 07:00 voor 12:00
Huisdieren
Huisdieren toegestaan.13€ per dag (ter plaatse te betalen).
Goed om te weten
Privé parking beschikbaar met parkeerdienst
Op 5 kilometer van Station Zuid
City tax ter plaatse te betalen (€7,58 per kamer per nacht)
Toeristenbelasting ter plaatse te betalen
De prijs van het verblijf is exclusief de eventuele toeristenbelasting die ter plaatse dient te worden betaald.
Hotels die in de buurt zijn van Hotel Barsey by Warwick