Laat het zachte getjirp van de cicades uw weekend in de Provence omlijsten, in de buurt van Arles, de stad die rijk is aan kunst en historie, aan de linkeroever van de Rhône.
Niet ver van de stad ligt le Mas de La Chapelle, een voormalige priorij van de Orde van Malta, gebouwd op de weg naar Santiago de Compostela. De woning en de kapel, die dateren uit de 16e eeuw, zijn omgebouwd tot een klein, huiselijk hotel in de stijl van een B&B.
De ruime kamers zijn stuk voor stuk op een unieke en originele manier ingericht, en voorzien van airco en alle moderne gemakken voor optimaal comfort. Vlak bij het hoofdgebouw ligt het 'Maison Rouge' met vier kamers op de begane grond met terras, de 'Patio de La Piscine' met zes kamers, en de 'Pavillon de la Tour', met een romantische suite.
In deze tijdloze setting kunt je vrij gebruikmaken van het grote zwembad en de tennisbaan.
Lekker relaxen in de 'bohemian' tuin van het hotel, met zijn fonteinen met niet-gefilterd (natuurlijk) water en ruim 250 verschillende boom- en plantensoorten.
Hoogtepunten van het hotel
Privé parkeerplaats (Gratis)
Terras
Hammam
Tuin(en)
Spa
Buitenzwembad (Gratis)
Selecteer je datums om prijzen en beschikbaarheid te bekijken
Tot -44%
Superior tweepersoonskamer
20 m ² ·
2 volwassenen ·
Met tuinzicht
1 nacht, voor 2
Klanten-reviews
8,7
Uitstekend
4 Weekendesk klanten hebben een beoordeling achtergelaten over hun verblijf.
Ontvangst
9
Comfort
9
Netheid
8,8
Ontbijt
7,7
Locatie
9
Prijs/kwaliteit verhouding
8,5
Hotels in de buurt die jou mogelijk interesseren
Tot -27%
Ontdek de Abdij van Montmajour en verblijf in een charmante oude kapel