Het GH Hotel Monzoni is een aangenaam 3-sterrenresort met uitzicht op de Dolomieten, vlakbij het prachtige Val di Fassa. Hier vind je een rustige en landelijke omgeving, met de mogelijkheid om zowel in de zomer als in de winter tal van buitenactiviteiten te ondernemen.
Het GH Hotel Monzoni, gebouwd in 1929, heeft nog steeds de charme van weleer, maar biedt tegelijkertijd moderne voorzieningen. Zo vind je er een vrolijke barzaal met originele decoraties, of een gezellig restaurant met een gastvrije sfeer. Het hotel is ook uitgerust met een verwarmd binnenzwembad.
De kamers zijn mooi, ruim en licht, ontworpen om je op je gemak te laten voelen en je een echt rustgevende nachtrust te bieden. 's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijt op je te wachten.
Profiteer van de nabijheid van het natuurpark Schlern-Rosengarten, dat door UNESCO is uitgeroepen tot werelderfgoed. Naast de ongelooflijke panorama's zijn er in dit berggebied bijzondere ontdekkingen gedaan, zoals de declassificatie van een pistilliform zwaard uit de bronstijd. Voor de meer romantische types raden we een excursie aan naar het hart van het Tschamintal. Ga 's avonds naar het dorp Sèn Jan di Fassa en geniet van de fascinerende sfeer met een lokaal gerecht.
Haal een frisse neus in het GH Hotel Monzoni!
Hoogtepunten van het hotel
Binnenzwembad (verwarmd) (Gratis)
Restaurant(s)
Selecteer je datums om prijzen en beschikbaarheid te bekijken
Tot -13%
Tweepersoonskamer
2 volwassenen ·
1 nacht, voor 2
Tot -6%
Standaard tweepersoons kamer
2 volwassenen ·
1 nacht, voor 2
Standaard driepersoonskamer
15 m ² ·
3 volwassenen ·
1 nacht, voor 2
Tot -6%
Standaard vierpersoonskamer
4 volwassenen ·
1 nacht, voor 2
Klanten-reviews
Nieuw
Geniet als eerste van deze nieuwe ervaring!
Hotels in de buurt die jou mogelijk interesseren
Tot -25%
Verblijf in Pozza di Fassa, in de Dolomieten, voor 3 personen op een steenworp afstand van de liften