Tot -24%Korting extra nachtVerblijf in een superior kamer in Turnhout met spa inbegrepenHotel Corsendonk Turnova 8.7 (13)Turnhout, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -48%⚡️ Last minuteLuxe Promo met zeezicht en wellness in BlankenbergeHotel Riant Séjour9.1 (54)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëDeluxe twin kamerMet zeezichtOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -36%Aan het strand van Blankenberge voor een zomersverblijfHotel Saint Sauveur by WP Hotels 7.6 (21)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëTweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spa
Tot -15%Luxe overnachting in een Executive Suite te CharleroiVan der Valk Hotel Charleroi Airport8.1 (9)Gosselies, Wallonië, BelgiëExecutive suiteOntbijtBubbelbadParkeerplekWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -29%Ontdek het prachtige Gent vanaf het waterHotel Orion9.4 (7)Gent, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtOntbijtCruiseToegang tot de spa
Tot -37%Uniek luxe verblijf in kuurdoord SpaLes Bains de Spa 9.1 (82)Spa, Wallonië, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -15%Weekend in Moeskroen met toegang tot sauna en fitnessHotel & Aparthotel Alizé MouscronNieuwMoeskroen, Wallonië, BelgiëTweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -29%Een ontspannend weekend in de Thermen van SpaVan der Valk Hotel Spa9 (69)Spa, Wallonië, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ThermenToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -21%Overnacht in een historische molen nabij MaasmechelenAl MulinoNieuwMaasmechelen, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -57%Boetiek hotel in het centrum van Gent voor een luxe verblijfHotel de Flandre Gand 8.6 (39)Gent, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -31%Romantiek en pure ontspanning, bij BergenHotel & Aparthotel Casteau Resort Mons8.3 (12)Bergen, Wallonië, BelgiëExecutive tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepenToegang tot de spa
Tot -36%Geniet van een fles Cava op je kamer in WaterlooIbis Waterloo8.4 (7)Waterloo, Wallonië, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepen
Tot -26%Strandverblijf met wellness in BlankenbergeHotel Paradisio by WP Hotels8 (8)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -63%Top hotel op 2 minuten van het strand van OostendeHotel Bero8.1 (30)Oostende, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankje
Tot -42%Korting extra nachtDeluxe kamer met uitzicht tuin in centrum GentMonasterium PoortAckere8.8 (233)Gent, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerMet tuinzichtOntbijtUpgrade
Verblijf in het hart van Luik en ontdekking van het Parc Forestia.Pentahotel LiègeNieuwLuik, Wallonië, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtDierentuin
Tot -44%Dit unieke hotel vermengt rijke historie met moderne luxe in centrum BruggeGrand Hotel Casselbergh Brugge9.3 (50)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtUpgradeToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -24%Genieten in het hart van AntwerpenHotel Jamingo AntwerpenNieuwAntwerpen, Vlaanderen, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerOntbijtLate check-out
Tot -30%4* comfort en welzijn in de Cité ArdenteVan Der Valk Sélys Liège Hotel & Spa8.8 (175)Luik, Wallonië, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankjeLate check-out
⚡️ Last minuteEen pauze in luxe en authenticiteit + prive spa voor 2Martin's Dream Hotel8.6 (14)Bergen, Wallonië, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spa
Tot -19%Culinair genieten met diner, fitness en spa in ArdenenR hotel experiences8.7 (52)Remouchamps, Wallonië, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de spaToegang tot de fitnessruimteZwembadParkeerplekLate check-out
Tot -34%Comfort en ontspanning 4* verblijf in Nijvel in een superior kamer met spa en zwembadHotel Nivelles-Sud Van der Valk9.1 (113)Nijvel, Wallonië, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaParkeerplekWelkomstdrankje
Heerlijk verblijf met zicht op zee en bezoek aan het casinoMalecot Boutique Hotel8.8 (4)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerDirect aan zeeMet zeezichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -55%Verblijf in het hart van Ghent met inbegrepen cruiseGhent River hotel8.7 (151)Gent, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtCruiseUpgrade