Tot -37%Word wakker met zeezicht en pure rust in BlankenbergeHotel Riant Séjour9.1 (54)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerMet zeezichtOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -70%Romantisch uitwaaien aan de zee met ontbijt met bubbels en ontspanning in de spaHotel Bero8.1 (32)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankje
Tot -36%Aan het strand van Blankenberge voor een zomersverblijfHotel Saint Sauveur by WP Hotels 7.6 (21)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëTweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spa
Tot -45%Een nacht ontsnappen naar de Belgische kustHotel Corner House by WP Hotels8.6 (15)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtToegang tot de spa
Tot -23%Twee nachten ertussenuit naar de kust in OostendeHotel Le ParisienNieuwOostende, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepenLate check-out
Tot -41%Zomer Special aan zee in BlankenbergeHotel Paradisio by WP Hotels8 (8)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -42%Ontspan met deze exclusieve wellnessdag in OostendeHotel & Wellness Royal Astrid8.4 (273)Oostende, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembad
Tot -32%Tapas en overnachting in een King kamer in BruggeVelotel Brugge8.8 (71)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerMet stadszichtOntbijtTapas
Tot -30%Weekend genieten in een superieur kamer in BlankenbergePantheon Palace Hotel by WP Hotels 8.2 (3)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerDirect aan zeeOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -25%Luxe romantisch verblijf aan zee met diner en wellness in de PanneHotel Donny (de Panne)9.3 (9)De Panne, Vlaanderen, BelgiëPrestige tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteBehandelingRomantische sfeer
Tot -47%Dit unieke hotel vermengt rijke historie met moderne luxe in centrum BruggeGrand Hotel Casselbergh Brugge9.3 (48)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtUpgradeToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -44%Promo aan het strand van BlankenbergeHotel Cavalli by WP hotels7.4 (10)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerDirect aan zeeToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -33%Korting extra nachtFamilie aan zee met diner en drankjes inbegrepen en toegang sauna in OostendeOstend Hotel9.1 (38)Oostende, Vlaanderen, BelgiëFamilie vierpersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenSaunaWelkomstdrankje
Tot -30%Uitwaaien aan het strand van OostendeHotel Prado8.9 (8)Oostende, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -57%Romantisch verblijf in Blankenberge met spaHotel Aazaert by WP Hotels 8.8 (47)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerDirect aan zeeOntbijtUpgradeToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankje
Tot -50%Luxe verblijf in de pittoreske stad BruggeGolden Tulip Hotel de' Medici8.2 (14)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -24%Luxe verblijf met rondvaart in Brugge en proosten met cavaHotel – Restaurant Weinebrugge 8.6 (38)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtCruiseUpgradeWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -16%Genieten van de groene omgeving van BruggeGreen Park Hotel Brugge8.2 (4)Brugge, Vlaanderen, BelgiëFamilie vierpersoonskamerOntbijtLate check-out
Heerlijk verblijf met zicht op zee en bezoek aan het casinoMalecot Boutique Hotel8.8 (4)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerDirect aan zeeMet zeezichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -15%The CORNR Hotel voor zowel mentale rust als een bruisende luxe vakantieThe CORNR Hotel8.6 (4)Nieuwpoort, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de spa
Tot -23%Geniet van een heerlijke welkomstcocktail en verken Kortrijk op de fietsHotel Damier KortrijkNieuwKortrijk, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -25%Genieten van design en comfort in BruggeHotel Acacia 8.6 (12)Brugge, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepenLate check-out
Special promo: Charme, luxe en grachten in het Venetië van het NoordenMartin's Relais NieuwBrugge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijt
Tot -18%Geniet van een 3 gangen diner aan zeeHotel Du BassinNieuwOostende, Vlaanderen, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerDirect aan zeeMet zeezichtOntbijtDiner inbegrepen