Tot -33%Zomerse nachten tussen duinen en strand van MiddelkerkeHotel Acropolis9 (304)Middelkerke, Vlaanderen, BelgiëJunior suiteOntbijtToegang tot de spaParkeerplek
Tot -37%Word wakker met zeezicht en pure rust in BlankenbergeHotel Riant Séjour9.1 (54)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerMet zeezichtOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -70%Romantisch uitwaaien aan de zee met ontbijt met bubbels en ontspanning in de spaHotel Bero8.1 (32)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankje
Tot -36%Aan het strand van Blankenberge voor een zomersverblijfHotel Saint Sauveur by WP Hotels 7.6 (21)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëTweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spa
Tot -45%Een nacht ontsnappen naar de Belgische kustHotel Corner House by WP Hotels8.6 (15)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtToegang tot de spa
Tot -43%Verblijf middenin het wereldberoemde Brugse KunstpatrimoniumHouse of Bruges8.3 (9)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepen
Tot -23%Twee nachten ertussenuit naar de kust in OostendeHotel Le ParisienNieuwOostende, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepenLate check-out
Tot -41%Zomer Special aan zee in BlankenbergeHotel Paradisio by WP Hotels8 (8)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -42%Ontspan met deze exclusieve wellnessdag in OostendeHotel & Wellness Royal Astrid8.4 (273)Oostende, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembad
Tot -32%Tapas en overnachting in een King kamer in BruggeVelotel Brugge8.8 (71)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerMet stadszichtOntbijtTapas
Tot -52%Bezoek Oostende en overnacht aan het strandHotel Europe7.4 (23)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembadWelkomstdrankje
Tot -30%Weekend genieten in een superieur kamer in BlankenbergePantheon Palace Hotel by WP Hotels 8.2 (3)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerDirect aan zeeOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -26%Korting extra nachtHeerlijk slapen dineren en lokaal genieten in BruggeIbis Styles Brugge Centrum8.6 (17)Brugge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepenLate check-out
Tot -25%Luxe romantisch verblijf aan zee met diner en wellness in de PanneHotel Donny (de Panne)9.3 (9)De Panne, Vlaanderen, BelgiëPrestige tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteBehandelingRomantische sfeer
Tot -47%Dit unieke hotel vermengt rijke historie met moderne luxe in centrum BruggeGrand Hotel Casselbergh Brugge9.3 (48)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtUpgradeToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -44%Promo aan het strand van BlankenbergeHotel Cavalli by WP hotels7.4 (10)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerDirect aan zeeToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -30%Uitwaaien aan het strand van OostendeHotel Prado8.9 (8)Oostende, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -22%Verblijf aan zee in een suite in BlankenbergeHotel Aazaert by WP Hotels 8.8 (47)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëJunior suiteDirect aan zeeOntbijtFles inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -50%Luxe verblijf in de pittoreske stad BruggeGolden Tulip Hotel de' Medici8.2 (14)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -24%Luxe verblijf met rondvaart in Brugge en proosten met cavaHotel – Restaurant Weinebrugge 8.6 (38)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtCruiseUpgradeWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -32%Wellness verblijf in hartje Kortrijk + Grote fles cava inbegrepenParkhotel Kortrijk9.3 (8)Kortrijk, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -16%Genieten van de groene omgeving van BruggeGreen Park Hotel Brugge8.2 (4)Brugge, Vlaanderen, BelgiëFamilie vierpersoonskamerOntbijtLate check-out
Heerlijk verblijf met zicht op zee en bezoek aan het casinoMalecot Boutique Hotel8.8 (4)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerDirect aan zeeMet zeezichtOntbijtSpeel & winWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -24%Ontspanning in de wellness en smaakvol genieten in Wenduine (vanaf 2 nachten)B&B Vis-à-VisNieuwWenduine - De Haan, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerMet tuinzichtOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankje